MENÜ

Ubisoft’un yılbaşı hediyesi ücretsiz oyunları açıklandı

Ubisoft’un yılbaşı hediyesi ücretsiz oyunları açıklandı

Oyun piyasasına damga vuran oyunların yaratıcısı Ubisoft‘un 30. yaş kutlamaları tüm hızıyla ve bonkörlüğüyle devam ediyor. Firma oyun severler için yılın son sürprizini duyurdu.

Bilindiği üzere Ubisoft 30. yıl dönümünü ücretsiz oyunlarla kutluyordu. Her ay firma tarafından geliştirilen bir oyun ücretsiz indirilebiliyordu. Mesela kasım ayında Far Cry 3: Blood Dragon hediye edilmişti. Haziran ayında başlayan bu sürecin son bulmasına az bir zaman kala Ubisoft, 2016 senesini güzel bir sürprizle sonlandırmak istemiş gibi görünüyor çünkü ücretsiz oyunları kaçıranlar için son bir fırsat daha sunma kararı alındı.

15 Aralık ile 18 Aralık arasında yedi oyunu herhangi bir ödeme yapmadan indirebileceğiz. Hediye olarak seçilen oyunlar arasında Prince of Persia: The Sands of Time, Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew, Beyond Good & Evil, Far Cry 3: Blood Dragon ve Assassin’s Creed 3 yer alıyor.

Bu oyunların herhangi birini ya da tamamını indirmek için Uplay hesabına sahip olmak gerekiyor. Aralık ayı Ubisoft‘un yılbaşı hediyesi ücretsiz oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Önerilen Yazılar
19 Aralık 2016 / Yazan: / Kategori:

Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Abone ol  
Bildir