MENÜ

Titanfall Assault çıkış tarihi belli oldu

Titanfall Assault çıkış tarihi belli oldu

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Titanfall Assault  çıkış tarihi nihayet açıklandı. İşte konu ile ilgili detaylar.

Bilgisayar ve konsollarda boy gösteren Titanfall serisinin beklenin üzerinde başarılı bir çizgi yakaladığını söylemek sanırım pek de yanlış olmaz. Çok oyunculu yönüyle ön plana çıkan Titanfall ve Titanfall 2, oyun severler tarafından hatırı sayılır biçimde olumlu tepkiler almıştı. Serinin aldığı olumlu tepkilerin ardından yapımcı stüdyo, Titanfall ismini mobil platformlara da taşımak için kolları sıvamış ve Titanfall Assault isimli yapımı duyurmuştu.

Titanfall Assault, serinin PC ve konsollardaki versiyonunun aksine basit bir RTS oyunu. Bilindiği üzere seri aksiyon temalı bir FPS oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Mobil platformlarda RTS kimliği ile önümüze gelecek olan Titanfall, yine PvP oynanışlara odaklanacak.

Respawn Entertainment’in yetkili isimlerinden biri olan Vince Zampella konu ile ilgili bazı önemli açıklamalarda bulundu. ZampellaTitanfall Assault’un Titanfall evrenini genişletmek için iyi bir fırsat olduğunu dile getirdi. Yapımcı stüdyonun en yetkili ismi, oyunun 10 Ağustos’ta raflardaki yerini alacağını belirterek, oyun severlerle beklenen müjdeyi de vermiş oldu.

iOS ve Android platformları için eş zamanlı olarak yayınlanacak Titanfall Assault’un, titanlar ve pilotlardan oluşan bir ekiple katılacağımız PvP odaklı savaş oyunu tarzında bir yapım olacağını hatırlatan Zampella, oyun içerisindeki kartların oyunculara önemli avantajlar sağlayacağını söyledi. Öyle görünüyor ki oyun içerisindeki mikro ödeme sistemi de bu kartlar üzerine şekillendirilecek.

İlginizi Çekebilir:  The Witcher serisinde indirim var!
Önerilen Yazılar
10 Ağustos 2017 / Yazan: / Kategori:

Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Abone ol  
Bildir