MENÜ

Rockstar’ın göz bebeği GTA 5 rekora doymuyor!

Rockstar’ın göz bebeği GTA 5 rekora doymuyor!

Grand Theft Auto 5 listelerin en üst sıralarında En İyi Oyun kategorisinde yer almaya devam ederken, eline uzun süre boyunca su dökülemeyecek gibi duruyor.

Grand Theft Auto 5, 2013 yılında PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürülmüş, ardından ise yeni nesil konsollar olan PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkmıştı. En sonunda PC platformuna da çıkan oyun, tüm platformlarda başarılı satış rakamlarını yakalamayı başarmıştı. Rockstar Games‘in oluşturduğu büyük albeni sonucunda tüm oyuncuların gönlünde taht kuran Grand Theft Auto 5’ten yeni bir rekor daha geldi. Açıklanan son bilgilere göre Grand Theft Auto 5, Amerika Birleşik Devleti üzerinde tüm zamanların en çok satan video oyunu olmayı başardı. NPD isimli araştırma şirketinin yanında Take – Two‘nun sözcüleri de oyunun 85 milyondan fazla sattığını doğruladı.

Grand Theft Auto V için bir yeni rekor daha!

Oyun severlerin beğenerek takip ettiği Grand Theft Online ise bu yıl en karlı dönemini geride bırakmış durumda. Daha öncesinde gelen dedikodular, Grand Theft Online’ın, yeni bir Grand Theft Auto oyunu yapacak kadar kar ettiğini söylüyordu. Rockstar Games bu iddiaya ilişkin bir açıklama yapmadı ancak Grand Theft Online’ın oldukça fazla kar ettiğini, geliştiricilerin senaryo odaklı bir indirilebilir içerik getirmemesinden anlayabiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Call of Duty: Infinite Warfare’den yeni oynanış videosu!
Önerilen Yazılar
13 Kasım 2017 / Yazan: / Kategori:

Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Abone ol  
Bildir