MENÜ

Oyunalsat.net üzerinde Mağaza Açmak

Oyunalsat.net üzerinde Mağaza Açmak

Oyunalsat.net üzerinde mağaza açarak, ürünlerinizi binlerce kullanıcıya ulaştırabilirsiniz. Üstelik Oyunalsat.net de mağaza açmak ücretsiz!

Oyun piyasasının cezbedici rekabetinin arttığı her geçen gün, mağazalar için oyun alım satımları için de yeni platform ihtiyaçları artmaya başlamıştır. Bu sebepten ötürü Oyunalsat.net yayın hayatına başladı. Diğer ilan platformlarının bir çok ürüne yönelmiş olması; bu noktada kategori ve ilan seçenekleri konusunda yetersiz kalmalarına sebep olmuştur.

Oyunalsat.net üzerinden yapacağınız ücretsiz ilan verme ve listeleme sayesinde oyunlarınızın müşterilerine kısa zaman içerisinde ulaşmış olacaksınız. Bunun yanı sıra sitenin kullanıcı dostu ve onların arzularına duyarlı ekibi sayesinde, eklenirse kullanışlı olur diyebileceğiniz özelliklerin çoğu en geç bir hafta içerisinde site yönetimi tarafından görüşülür ve işleme alınır.

Blog sayfaları, kolay kullanımı, daha renkli ve tasarım açısından güçlü görünümü sayesinde Oyunalsat.net Türkiye’nin en hızlı büyüyen oyun alım, satım, kiralama ve takas ilan platformu konumundadır. Bizimle birlikte bu yolda ilerleyen mağaza sahipleri elbette sitenin büyük ölçekli sitelerle rekabet etmeye başladığı dönemlerde de site yönetimi tarafından unutulmayacaktır.

Sizlere en yüksek müşteri ve kullanıcı tatmini sunan Oyunalsat.net oyun alım, satım, kiralama ve takas yapma seçenekleri ile yeni mağazaları arasına bekliyor. Ayrıca mağaza açarak www.oyunalsat.net/magazalar kısmında da mağazanız ile yer almış olacaksınız.

Hadi hala ne duruyorsunuz? Ücretsiz Mağaza Üyeliğini Başlat!

25mayis2016-paylasim

10 Mayıs 2016 / Yazan: / Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.