"> Neden Oyunalsat.net kullanmalısınız? | İkinci El ve Sıfır Oyunalsat
MENÜ

Neden Oyunalsat.net?

 Neden Yeni Nesil Oyun, Oyun Konsolu, Oyun Aksesuarı ve E-Pin İlanı Platformu Oyunalsat.net Kullanmalısınız

%100 Ücretsiz

Yeni nesil sıfır ve ikinci el oyun, oyun konsolu, oyun aksesuarı ve e-pin ilanı platformu Oyunalsat’da ilan vermek tamamen ücretsizdir. Ayrıca belirli dönemlerde kullanıcıların vermiş olduğu ilanlara, ücretsiz olarak öne çıkan ilan desteği vermekteyiz.

neden oyunalsat.net kullanmalıyım-ücretsiz ikinci el oyun ilanı-ikinci el oyun-ikinci el konsol-oyunalsat
neden oyunalsat.net kullanmalıyım-mobile ve tablet uyumlu ikinci el oyun ilanı-ikinci el oyun-ikinci el konsol-oyunalsat

Mobil ve Tablet Uyumlu

Dileğiniz zaman bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan Oyunalsat’a kolayca ve hızlıca erişebilirsiniz. Mobil ve tablet uyumlu tema yapısı sayesinde size sunduğumuz tüm özelliklere rahatlıkla erişebilirsiniz.

Kolay İlan Basamakları

Almak / Satmak / Takas yapmak istediğiniz ürün için yönlendirmeleri takip ederek hızlı ve kolay bir şekilde ilan verebilirsiniz. Sizden istenen bilgileri tamamen doldurmanız durumunda ilanınıza ilgi gösterecek potansiyel kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

neden oyunalsat.net kullanmalıyım-kolay ilan basamakları-ikinci el oyun ilanı-ikinci el oyun-ikinci el konsol-oyunalsat
neden oyunalsat.net kullanmalıyım-vitrin hizmeti-öne çıkan ilan-ikinci el oyun ilanı-ikinci el oyun-ikinci el konsol-oyunalsat

Vitrin Hizmeti

Verdiğiniz ilanların sitenin genelinde görüntülenmesini sağlayan vitrin hizmeti sayesinde daha fazla gösterime sahip olabilirsiniz. Öne çıkan ilanlarda ve sitenin belirli yerlerinde banner olarak yer alınmasını sağlayan vitrin hizmeti ile hedefinize daha hızlı ulaşacaksınız. Belirli dönemlerde kullanıcılarımıza ücretsiz olarak vitrin hizmeti desteği sağlamaktayız.

Gelişmiş Kategori Sistemi

Yalnızca oyun ve benzeri kategorilerde ilan verilebilen Oyunalsat’da ilan kategorileri de buna göre düzenlenmiş ve sadeleştirilmiştir. Verilen ilanlarda yer alan ilgili bölümler sayesinde alıcı ve satıcı arasında anlaşılabilirliği en üst düzeye çıkartıyoruz.

neden oyunalsat.net kullanmalıyım-gelişmiş ilan kategorileri-ikinci el oyun ilanı-ikinci el oyun-ikinci el konsol-oyunalsat
neden oyunalsat.net kullanmalıyım-bekleme süresiz yayın hizmeti-ikinci el oyun ilanı-ikinci el oyun-ikinci el konsol-oyunalsat

Bekleme Süresiz Yayın Hizmeti

Oyunalsat’da ilanınızı onaya gönderdikten sonra bekleme süresi yok! En geç 8-12 saat içerisinde editörlerimiz tarafından kontrol edilerek ilanınız yayına alınmaktadır.