İlan Tarihi: 21 Ağustos 2017 / 1534
Efsane Gamepad Razer Raiju Karşınızda
Fiyat : 499
Oyun / Model / Marka : Gamepad (Oyun kolu)
Şehir : İstanbul / Avcılar
İlan No : 9210
Kimden : Mağazadan
Ödeme Yöntemi : Nakit, Kapıda ödeme, Banka havalesi, GeT (Güvenli e-Ticaret), Nakit, Kapıda ödeme, Banka havalesi, GeT (Güvenli e-Ticaret)
Teslimat Yöntemi : Şehir içi elden, Kargo (Alıcı öder), Moto kurye, Şehir içi elden, Kargo (Alıcı öder), Moto kurye

Mağazadan Satılık Razer Raiju Gamepad – 9210

İş konsol oyunculuğuna geldiğinde kontrolcünüz sahip olduğunuz en önemli silahtır. PlayStation®4 için Razer Raiju’nun her bir bileşeni size mümkün olan tüm rekabet avantajını kazandırmak için optimize edilmiştir – dört ek programlanabilir düğmeden kontrolcünün ağırlığı ve şekline ve hatta Hızlı Kontrol Paneline kadar. İnanılmaz dayanıklı malzemelerden üretilen ve esporcular tarafından sıkı biçimde test edilen bu rakipsiz kontrolcü ile oyuna damganızı vuracaksınız.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

PlayStation®4 / PC (Windows 7 veya daha yenisi)

Boş USB girişi

PAKET İÇERİĞİ

PS4® için Razer Raiju Oyun Kontrolcüsü

Taşıma kabı

Tornavida

Çıkarılabilir, örülü fiber kablo

2 analog kol başlığı

Önemli Ürün Bilgisi Rehberi

Razer Raiju Oyun Kumandası İş konsol oyunculuğuna geldiğinde kontrolcünüz sahip olduğunuz en önemli silahtır. PlayStation®4 için Razer Raiju'nun her bir bileşeni size mümkün olan tüm rekabet avantajını kazandırmak için optimize edilmiştir - dört ek programlanabilir düğmeden kontrolcünün ağırlığı ve şekline ve hatta Hızlı Kontrol Paneline kadar. İnanılmaz dayanıklı malzemelerden üretilen ve esporcular tarafından sıkı biçimde test edilen bu rakipsiz kontrolcü ile oyuna damganızı vuracaksınız. SİSTEM GEREKSİNİMLERİ PlayStation®4 / PC (Windows 7 veya daha yenisi) Boş USB girişi PAKET İÇERİĞİ PS4® için Razer Raiju Oyun Kontrolcüsü
  • Taşıma kabı
  • Tornavida
  • Çıkarılabilir, örülü fiber kablo
  • 2 analog kol başlığı
  • Önemli Ürün Bilgisi Rehberi
Benzer İlanlar