Onaylanmış üye tarafından verilen ilan.
İlan Tarihi: 6 Şubat 2019 / 312
100$ USA PS Store Hediye Kartı
Fiyat : 540
Şehir : İstanbul / Kadıköy
İlan No : 14454
Ürün : PS Store Hediye Kartı
Kimden : Sahibinden
Kart Değeri : 100 USD
Ödeme Yöntemi : Nakit, Banka havalesi, Dijital Ödeme Sistemleri
Menşe Ülke : Amerika

100$ USA PS Store Hediye Kartı – 14407

Amazon.com üzerinden yanlışlıkla iki defa aldığım kodlarımdan bir tanesini satıyorum. Şu anda PSN Amerika’da inanılmaz indirimler var. Ben Fifa 19’u 126 TL’ye aldım, sizler de bu tarz oyunlar almak istiyorsanız bu kartı satın alabilirsiniz zira Amazon en fazla 2 adet kart satıyor. 30 dolarlık bir oyun almak için 2 tane siz alırsınız, 3.’yü de benim size yollayacağım güvenilir kod ile cüzdanınıza doldurur ve ucuza oyununuzu oynarsınız.

Bu konu ile ilgili Oyunalsat.net’in yazısına buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Amerikan PS Store’a ulaşmak için buradaki linke tıklayabilir ve ürün fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Yakın zamanda Oyunalsat.net’de Amerikan PS Store’dan oyun ve üyelik nasıl alınır yazıları da yayınlanacaktır.

PlayStation Network

Çevrimiçi çok oyunculu oyun ve dijital medya ulaştırma servisidir ve PlayStation 3 ve PlayStation Portable video oyunu konsolları için Sony Computer Entertainment tarafından oluşturulmuştur. 2 Haziran 2009 tarihinde dünya çapında 24 milyonun üzerinde PlayStation Network üyesi bulunmaktaydı. PlayStation 3 platformu üzerinden çok oyunculu ve online oyunların oynanabilmesi için PSN kesinlikle gerekmektedir.

Piyasaya Çıkış Tarihi:

11 Kasım 2006

Üye Sayısı:

70 milyon aktif kullanıcı (23 Mayıs 2017 itibariyle)

Geliştirici:

Sony Interactive Entertainment
• Satıcı ile buluşmak için güvenli bir konum belirleyin • Kapora ve ücret ödemesini ürünü görmeden yapmayın • Gerçek dışı teklifler konusunda dikkatli olun
Benzer İlanlar