MENÜ

Hakkımızda

 Türkiye’nin en hızlı büyüyen oyun alım satım ilan sitesi hakkında bilmek istedikleriniz

Hakkımızda

2016 yılının Mayıs ayında hizmete başlayan Oyunalsat.net, internet üzerinden oyun alım, satım, kiralama ve takas yapmak isteyenler için geliştirilmiş bir sitedir. Ücretsiz olarak ilan verebileceğiniz Oyunalsat yalnızca konsol ve pc oyunları alım satımı yapılması açısından türünün tek örneği konumundadır.

Sitenin çıkış amacı; çok kategorili e-ticaret sitelerinde oyun kategorilerinin kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verememesidir. Oyunalsat üzerinde verilen ilanlarda alıcı ve satıcı ihtiyacı olan tüm bilgilere erişebilmekte ve vakit kaybetmeden ilanı veren kişiye ulaşabilmektedir. Siz kullanıcılarımızın soru, öneri ve görüşleri sitemizin gelişmesi için hayati önem taşımaktadır. Bu yüzden sizlerden ricamız site hakkında tüm düşüncelerinizi bize iletmeniz ve bizimle beraber büyüyen bir siteye tanıklık etmenizdir.

https://www.oyunalsat.net

Diğer Sitelerimiz

Oyunalsat.Blog | Haber, İnceleme, Özel Rehber, Foto Galeri, Video

En güncel teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, rehberler, oyun haberleri, foto galeriler, videolar ve dahası Oyunalsat Blog sayfalarında!

https://www.oyunalsat.blog

Oyunalsat.Club | Unused and Second Hand Listing Platform

Second Hand Video Game, Game Consoles, Technology Accessories, Multiplayer Friend and more.

https://www.oyunalsat.club

Oyunalsat.net Web Team

Mert Efe ÖZUYGUN
Kurucu

Özet Bilgi


İzmir şehrinde lise öğrenimimi tamamladıktan sonra üniversite tercihimi uluslararası alanda olanakları geniş Laureate International Universities üyesi İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin iletişim fakültesi, medya ve iletişim sistemleri programından yana kullandım.
Üniversitede eğitim gördüğüm süre boyunca part-time işlerde çalışarak, staj yaparak ve Work and Travel programı ile Amerika’ya giderek, hem iş hayatına erken atılmak istedim hem de kendim için doğru mesleği bulmaya çalıştım.
Üniversite eğitimim dışında da Türkiye Sakatlar Derneği ile engelli vatandaşların yaşadığı zorluklar ile ilgili projelerde, İstanbul Levent Rotaract Kulübü, İstanbul Bilgi Üniversitesi Erasmus Topluluğu, Kadiköy Lions Grubu, Bilgi Üniversitesi Fenerbahçeliler Kulübü (BilgiFEB), Bilgi Üniversitesi Kayak Kulübü gibi gruplarla sosyal aktiviteler, toplumsal yardım projelerinde gönüllü olarak yer aldım.
niversite 4. sınıfa geldiğimde, yeni ülkelere ve kültürlere olan merakımı keşfettim. Bu sebeple Hollanda kültürünü tanımak ve Avrupa’nın eğitim sistemini öğrenmek için Erasmus değişim programı ile Rotterdam Erasmus Universitesi’nde okudum. Burada öğrenim gördüğüm süre boyunca tercüman olarak çeşitli projelerde çalışma fırsatı buldum.
Bilgi Üniversitesi’nde bitirme projesi olarak “Türk öğrencilerin gözünde Facebook ve gizlilik” isimli bitirme tezini yazdım ve “Kentsel dönüşüm içinde Haydarpaşa Tren Garı” isimli kısa metraj belgesel filmini çekerek mezun oldum.
Mezun olduktan sonra zorunlu askerlik görevimi yerine getirdim. Verdiğim eğitimler sayesinde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından takdir belgesi ile ödüllendirildim.
Askerden döndükten sonra farklı sektörler ve farklı pozisyonlarda çalışma fırsatları buldum. Bu sayede pazarlamanın her alanında faaliyet gösteren firmalardan yetişerek, nihayetinde çekirdekten yetişen bir pazarlama uzmanı olarak görevimi sürdürmekteyim.

Özet Bilgi


Ali Faruk AYDINHAN
CTO

İnsan Kaynakları

Oyunalsat.net Blog sayfalarında yazar olarak bu muhteşem ekibin içerisinde yer alabilirsiniz! Hadi hemen vakit kaybetmeden iletisim@oyunalsat.net adresinden bizimle irtibata geçerek kendinizi tanıtın.

Medya İletişimi ve Görseller

Oyunalsat.net 2018 basın bültenimiz hazırlanmaktadır. Bizimle iletişime geçmek için iletisim@oyunalsat.net adresini ya da iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Logolar
oyunalsat.net-yeni-logosu-oyunalsat-yeni-logo-ikinci-el-oyun-ilani-ucretsiz-250
oyunalsat-oyunalsat.net-ikinci el-ikinci el oyun-oyun ilanı-ücretsiz ilan
OAS LOGO 1024X1024
Gizlilik ve Kullanım

Oyunalsat.net olarak gizlilik ve kişisel verilerin korunması konusuna çok önem veriyoruz. Kişisel verilerinizin izniniz dışında paylaşılmadığı gibi, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için yazılım ekibimiz sürekli güvenlik güncellemesi yapmaktadır.

Görüş ve Öneri Formu

Geri bildirimleriniz bizim için altın değerinde! Bize iletmek istediğiniz her şeyi iletişim formu aracılığıyla yazabilir, görüş / öneri ve şikayetlerinizi bu sayfada bulunan form aracılığı ile bize iletebilirsiniz.