MENÜ

Gizlilik Politikası

Hangi bilgileri neden topladığımız, bunları nasıl kullandığımız ve nasıl inceleyip güncellediğimiz açıklanmaktadır.


(İlan Tarihi: 24.03.2016)   İşbu Gizlilik Politikası, www.oyunalsat.net sitesine üye olan tüm kullanıcılar açısından geçerlidir. Bu Gizlilik Politikası, kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığını ve ne şekilde korunduğunu göstermektedir. Hizmetlerimizi kullanmakla, işbu Gizlilik Politikasının hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz.
• Oyunalsat.net üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.
• Kişisel bilgiler; ad soyad, ev adresi, mobil telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.
• Oyunalsat.net, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Oyunalsat.net’in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
• Oyunalsat.net, kullanıcılara ve kullanıcıların web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
• Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.
• Oyunalsat.net sitesinden duyuru mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız, profilinizi ilgili şekilde güncelleme hakkına sahipsiniz. Eğer arzu etmediğiniz halde e-posta alıyorsanız lütfen [email protected] adresi ile irtibata geçiniz.
• Her Kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.
• Oyunalsat.net üzerinde yer alan ilanların tamamının sorumluluğu kullanıcıya aittir ve Oyunalsat.net tarafından hukuksal bir yaptırıma tabii değildir.
• Yasalar yoluyla kullanıcıların bilgileri talep edildiği takdirde Oyunalsat.net, kanun ile iş birliği yaparak istenen bilgileri teslim edecektir.