MENÜ

FM 2018 nihayet raflardaki yerini aldı!

FM 2018 nihayet raflardaki yerini aldı!

Her sene yenisi merakla beklenen Football Manager oyununun yenisi FM 2018 çıktı! Oyunda maç motoru dışında birçok yenilik oyun severlerle buluşacak.

FM 2018 çıktı!

Ülkemizde de hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine sahip olan FM serisinin yeni oyunu FM 2018 çıktı. Menajerlik oyunu denince akla gelen ilk oyun olan yapımın bu yeni versiyonunda geliştirilmiş maç motoru dışında daha birçok özellik bulunuyor.

Football Manager 2018’de neler yapılabilir?

600.000’in üzerinde gerçek oyuncu kitlesi, 50 ülke ve dünyanın en büyük spor kulüplerini bünyesinde barındıran Football Manager 2018’de, hangi oyuncuyu satın alıp, satacağınızdan, bütçe yönetimi ve taktiksel yaklaşımlara, çalışacağınız kadroyu seçmekten, stadyumun genişletilmesine varan her şey artık sizin elinizde olacak. Dolayısıyla oldukça gerçekçi bir futbol menajerliği oyununu deneyimlemeye hazır olun.

Tüm bunların dışında, taktikleri oyunculara göre oluşturmak ya da futbolcuları kendi düşünceniz ve perspektifiniz ile eğitmek mümkün olacak. Football Manager 2018’de takım içerisindeki futbolcuların psikolojik ve duygusal etmenleri de artık oyunda. Yani, takıma aldığınız ya da yedek kulübesinde bıraktığınız futbolcular, takım içerisinde var olan uyumu etkileyecek.

Football Manager 2018 için verilen ilanlara ulaşmak için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir:  Watch Dogs ücretsiz oldu!
Önerilen Yazılar
13 Kasım 2017 / Yazan: / Kategori:

Yorumlar

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Abone ol  
Bildir